Nedan finner ni bemanningstider i badhuset. Bostadsort finns med bara för att underlätta eventuell samåkning.

Notera att det kan bli att någon tid ställs in om det är så att simklubben behöver tiden för tävlingsverksamhet.

Om ni inte kan den tid ni har nedan, prata ihop er inom ert badpar och kontakta därefter det par ni vill byta tid med. Det underlättar väldigt mycket om det kan vara självorganiserande!

När ni kommit överens om att byta tid, kontakta ordförande för att uppdatera denna listan:
ordforande@ssdk-karlshamn.se

 

Datum Badpar Telefon E-post Ort
13/1 Mattias Borgkvist 0733495733 mattias@hexabit.se Karlskrona
  Göran Petersson 0706191149 goransmail2020@gmail.com Karlskrona
20/1 Fredrik Gungård   fredrik_gungard@hotmail.com Karlshamn
  Eddie El Katerji 0763231780 eddie.elkaterji@gmail.com Karlshamn
27/1 Jerry Lilja 0708999744 jerry@liljorna.com Karlshamn
  Robert Winton 0702272476 robert@winton.se Växjö
3/2 Monika Grunditz 0709640032 monika.grunditz@gmail.com Karlshamn
  Anna Hilgers 0730694645 annahilgers@hotmail.com Karlshamn
10/2 SIMTÄVLING      
  BADET STÄNGT      
17/2 Lars Terkildsen 0708197107 igfa@yahoo.com Karlshamn
  Mattias Perätalo 0708614919 mattias.peratalo@yahoo.se Karlshamn
24/2 Martin Bohlin 0730706181 mbohlin15@gmail.com Karlshamn
  Joel Olsson 0760400968 joelolsson5@hotmail.com Karlshamn
2/3 Benny Palmgren 0709696897 benny.palmgren@ifudd.se Karlshamn
  Morgan Filipsen 0708711765 Morgan.filipsen@gmail.com Karlshamn
9/3 Helena Titz   helena.titz@gmail.com Karlshamn
  Christian Andersson 0708302933 ca@ambiocc.se Karlshamn
16/3 Markus Forsberg 0704328022 markus.forsberg@home.se Ronneby
  Rolf Jönsson 0733975558 parkdala@telia.com Ronneby
23/3 SIMTÄVLING      
  BADET STÄNGT      
30/3 PÅSKAFTON      
  BADET STÄNGT      
6/4 Jan-Erik Endersson 0702995730 janneasson@gmail.com Karlshamn
  Jesper Sohlström 0708346326 naprapatjesper@gmail.com Karlshamn
13/4 Christer Jönsson 0702754174 Christer.a.jonsson@one-nordic.se Karlshamn
  Birgitta Frejborn 0708865522 birgitta.frejborn@gmail.com Karlshamn
20/4 Lina Danerklint   lina.danerklint@gmail.com Olofström
  Sabina Ringius
0707705047
sabina.ringius@hasslo.se
Karlskrona
27/4 Mattias Perätalo 708614919 mattias.peratalo@yahoo.se Karlshamn
  + två elever      
4/5          
         
11/5        
         
18/5        
         
25/5 STÄNGT      
1/6 Öppnar ute